Lékárna Na Petřinách  Praha 6
235 350 089

Repelent PREDATOR JUNIOR - sprej na vši 150ml

Repelent PREDATOR JUNIOR - sprej na vši 150ml

Výrobce: Leroy
Typ: Ostatní
SUKL: 0000000
PDK: 3069151

* Cena obvyklá se může v jednotlivých lékárnách lišit

Vaše cena s DPH:
21390
Cena obvyklá:235
Ušetříte:9%
kusů
Skladem
Popis:

PREDATOR REPELENT preventivní sprej Je spolehlivý repelent proti vším.

Obsahuje osvědčenou látku IR 3535, tj. široce používaný repelent proti zamoření a opětovnému napadení vší dětskou a další přídavné látky, které napomáhají k dosažení maximálního účinku ochrany proti vším. Přípravek poskytuje efektivní ochranu před napadením vší po dobu až 24 hodin. na prevenci a při výskytu vší a hnid pro děti od 1 roku okamžitě vstřebatelná pěna na 80 použití účinná látka: IR 3535 15 % - laboratorní testy prokázaly vysokou účinnost této látky k odpuzení vší další osvědčené přídavné látky proti opětovnému napadení vší dětskou bez oplachu působí až 24 hodin vhodný také při výskytu vší a hnid vhodný na každodenní použití, výrobek je šetrný k vlasům i pokožce hlavy lze používat tak dlouho, dokud hrozí riziko nákazy testováno Státním zdravotním ústavem PRAHA Účinnost IR3535® proti vším

Existující studie dokazují vynikající účinnost látky IR 3535 jako výbornou preventivní složku v boji proti zamoření a opětovnému napadení vší dětskou. Aby bylo dosaženo maximálního účinku, doporučuje se doba expozice přípravku na hlavě až 24 hod. Během této doby se nedoporučuje postižená místa oplachovat vodou. Když už vši jsou… Díky obsahu dalších přídavných látek, lze výrobek okrajově využít také při výskytu vší a hnid. Obsažené látky díky svým speciálním fyzikálním vlastnostem blokují respirační průdušnice (dýchací otvory) vší a hnid. Navíc pokryjí celý povrch těla vší a tím přeruší jejich životní funkce. Po 10 minutách od použití se vši udusí a další dospívání hnid je efektivně potlačeno. Tyto látky navíc snižují pevnost uchycení hnid ve vlasech, což usnadňuje jejich česání. Uvedené látky se nevstřebávají do kůže a nedráždí ji, mrtvé vši se nemusí vyčesávat, stačí hlavu po době působení umýt.

Návod na použití: před použitím důkladně protřepejte pěnu nastříkejte na ruce a lehce vetřete do pokožky hlavy pěnu lze aplikovat také přímo na vlasy zvýšenou pozornost věnujte zejména oblasti krku a za ušima používejte tak dlouho, dokud hrozí riziko nákazy po skončení expozice umyjte ošetřená místa šamponem a vodou Balení: sprej 150 ml Používejte biocidy bezpečně. Před použitím si přečtěte údaje na obalu a připojené informace na výrobku.

Výrobce: Leroy
Typ: Ostatní
Cena obvyklá*:
235 s dph
Vaše cena:
21390 s dph
SUKL: 0000000
PDK: 3069151
počet kusů