VITAR Vitamin C 500 mg + rakytník EKO 60 kapslí

VITAR Vitamin C 500 mg + rakytník EKO 60 kapslí

Výrobce: VITAR, s.r.o.
Typ: Doplňky stravy
SUKL: 0000000
PDK: 3931194

* Cena obvyklá se může v jednotlivých lékárnách lišit

Vaše cena s DPH:
18350
3,10 Kč / 1 kapsle
Cena obvyklá:202
Ušetříte:9.2%
kusů
Skladem
Popis:

VITAR Vitamin C 500 mg rakytník EKO je doplněk stravy ve formě kapslí obsahující granulky s vitamínem C. Ty zajišťují postupné uvolňování vitaminu C do organismu. Přípravek je doplněn rakytníkem řešetlákovým.

Vitamin C přispívá k udržení normální funkce imunitního systému během intenzivního fyzického výkonu a po něm, k normální tvorbě kolagenu pro normální funkci krevních cév, kostí, chrupavek, dásní, kůže, zubů, k normálnímu energetickému metabolismu, k normální činnosti nervové soustavy, k normální psychické činnosti, k normální funkci imunitního systému, k ochraně buněk před oxidativním stresem, ke snížení míry únavy a vyčerpání, přispívá k regeneraci redukované formy vitaminu E a zvyšuje vstřebávání železa.

Rakytník řešetlákový přispívá k přirozené obranyschopnosti, normálnímu stavu pokožky normální činnosti kardiovaskulárního systému, k normálnímu trávení a normální funkci prostaty.

Výrobek je balen v ekologicky šetrném obalu. Je ve formě celulozových kapslí, je vhodný i pro vegany.

Vitar EKO Friendly je vyroben s ohledem jak na kvalitu nabízených produktů, tak na vytvoření nejmenšího možného zbytkového odpadu. 

Dávkování a způsob užití: Dospělým a dětem od 12 let je doporučeno užívat 1 kapsli denně po jídle. Zapijte dostatečným množstvím tekutiny. 

Složení: Obsah aktivních složek v 1 kapsli: vitamin C 500 mg, rakytník řešetlákový 50 mg.

Doplněk stravy

Výrobce: VITAR, s.r.o.
Typ: Doplňky stravy
Cena obvyklá*:
202 s dph
Vaše cena:
18350 s dph
SUKL: 0000000
PDK: 3931194
počet kusů